Спеціальні потреби

Володимир Путін і Папа Франциск: зустріч у Ватикані


Президент Росії Володимир Путін і Папа Римський Франциск заявили, що насильство в Сирії необхідно припинити, і криза має бути врегульована дипломатичним шляхом.

У понеділок відбулася зустріч президента Росії з понтифіком, яка, як повідомили з Ватикану, пройшла в теплій атмосфері.

Головною темою обговорення стала ситуація в Сирії. Папа Франциск зазначив, що в мирних переговорах повинні брати участь різні релігійні та етнічні групи.

Путін також подякував понтифіку за лист, який той відправив російському президенту у вересні, у зв'язку з проведенням саміту Групи двадцяти в Петербурзі. У цьому листі Папа Римський закликав світових лідерів зробити життя гідним для всіх людей, заявивши, що світова економіка не може розвиватися без справедливості.

Папа Франциск і Путін також обмінялися подарунками. Путін передав особисте вітання патріарха Російської православної церкви, але не став запрошувати Папу Римського в Москву.

Відносини між Російською православною і Католицькою церквами залишаються напруженими вже кілька століть у зв'язку із звинуваченнями в тому, що Ватикан намагається залучити на свій бік православних. Ватикан завжди називав такі звинувачення необґрунтованими.
XS
SM
MD
LG