Спеціальні потреби

Путін наказав провести раптову перевірку боєготовності


Володимир Путін і Сергій Шойгу
Володимир Путін і Сергій Шойгу

Президент Росії Володимир Путін наказав провести раптову перевірку боєготовності Центрального військового округу, повідомило Міністерство оборони РФ.

«Відповідно до його розпорядження, війська округу, частина сил авіації інших військових округів, повітряно-десантних військ і військово-транспортної авіації з 09:30 за московським часом наводяться в бойову готовність "Повна"», – цитує ТАСС міністра оборони Росії Сергія Шойгу.

Останнім часом Росія активізувала раптові перевірки боєготовності, влаштовуючи вчення в регіонах від Арктики до Далекого Сходу. Все це відбувається на тлі найсерйознішого погіршення відносин із Заходом з часів закінчення «холодної війни» у зв’язку з кризою в Україні.

Шойгу повідомив, що перевірка боєготовності триватиме до 12 вересня.

Центральний військовий округ охоплює регіони від Поволжя до Уралу і Сибіру, а також деякі райони Крайньої Півночі.

За словами Шойгу, в ході навчань буде відпрацьовуватися перекидання повітряно-десантних військ на далекі відстані і їх готовність до посадки на незнайомих аеродромах.

Міністр оборони зазначив, що в цих навчаннях будуть задіяні і цивільні служби, в тому числі Міністерства охорони здоров’я та сільського господарства. За його словами, навчання покликані перевірити їх готовність до виконання завдань в умовах воєнного часу.

В даний час Росія готується до найбільших військових навчань року, запланованих на осінь. У навчаннях під назвою «Центр-2015» будуть задіяні десятки тисяч військовослужбовців.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG