Спеціальні потреби

Путін зустрівся з Камероном і підтримав російських дзюдоїстів


Праворуч: Російський президент під час зустрічі з британським прем’єром
Праворуч: Російський президент під час зустрічі з британським прем’єром
Президент Росії Володимир Путін прибув до Лондона з неофіційним візитом, де зустрівся з британським прем'єр-міністром Дейвидом Камероном, а також має намір відвідати олімпійські змагання з дзюдо.

під час зустрічі з британським прем'єром були розглянуті питання двосторонніх відносин, а також актуальні міжнародні проблеми, в тому числі сирійський конфлікт.

Як відзначає Associated Press, нинішній візит Путіна, почесного президента Міжнародної федерації дзюдо, став його першою поїздкою до Великобританії після його переобрання на пост президента в травні цього року.

Раніше повідомлялося, що під час особистої зустрічі Камерон спробує переконати Путіна змінити позицію Росії щодо сирійського питання. Напередодні візиту російського президента офіційний Лондон заявив, що блокування Москвою і Пекіном резолюції Радбезу ООН щодо Сирії «не мають виправдань і їх не можна вибачити».

Однак, як повідомляють ЗМІ, головним питанням у переговорах між російським і британським лідерами були двосторонні торговельні відносини.

«Ми будемо дивитися дзюдо, що швидше за все буде нас відволікати, однак я пам'ятаю про своє головне завдання – домовитися про торговельні угоди, інвестиції і не надавати великого значення тому, що відбувається на спортивному маті», – цитує Associated Press Камерона, який виступав минулого тижня перед керівниками ділових кіл.

Тим часом, як повідомляє Reuters, невелика група російських дисидентів, які проживають у Лондоні, напередодні візиту Путіна провела біля російського посольства в британській столиці акцію протесту. Демонстранти викрикували з натовпу «Ганьба Путіну!» і «Росія буде вільна!».
XS
SM
MD
LG