Спеціальні потреби

Таких проблем Путін ще не мав, люди вийдуть на вулиці - експерт у Forbes


Безробіття та зубожіння неодмінно підштовхнуть росіян до невдоволення владою та створять політичну напругу всередині Росії. Про це у колонці для впливового видання Forbes пише Марк Адоманіс.

"Можна впевнено говорити, що щонайменше протягом наступних півроку кількість безробітних у Росії буде зростати. Це не означає, що "Росія приречена", або що попереду колапс, але можна стверджувати, що влада Росії отримає набір економічних проблем, з яким не стикалась з часу приходу Путіна до влади", - пише Адоманіс, коментуючи дані про те, що рівень безробіття у Росії склав 5.4%.

Росіян часто (і на мою думку, несправедливо) зображають, як пасивних овець, які коряться владі

"Йдеться не про якусь окрему проблему. Вся економічна модель Росії перебуває під тиском. ВВП скорочується, реальні доходи населення падають, збільшується безробіття. Влада має вирішити чимало проблем, а здатність це зробити лише зменшилась через значне зменшення валютних резервів", - описує виклики, які постали перед Росією Адоманіс.

Оглядач прогнозує, що падіння рівня життя зрештою виведе росіян на вулиці.
"Росіян часто (і на мою думку, несправедливо) зображають, як пасивних овець, які коряться владі. Але у минулому, вони чітко продемонстрували, що готові виходити на вулиці, якщо вважають, що їх добробуту щось загрожує. Саме тому влада і повела себе так рішуче у ході кризи 2009-го року : бо була налякана перспективою масштабних заворушень" - пише Адоманіс.
Дивіться також: Як США піднімають українське село
Як США піднімають українське село. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG