Спеціальні потреби

Путін і лідери Криму підписали договір про входження півострова до РФ


Путін і кримські лідери підписують договір
Путін і кримські лідери підписують договір
Президент Росії Володимир Путін і представники кримської влади підписали договір, на основі якої Крим став частиною Російської Федерації. Два дні раніше кримчани голосували за вихід зі складу України. Сполучені Штати і Європейський Союз назвали голосування «незаконним».

Путін підписав документ разом з прем’єр-міністром Сергієм Аксьоновим, спікером кримського парламенту Володимиром Констатнтиновим і мером Севастополя Олексієм Чаловим. На Інтернет-сторінці Кремля сказано, що Крим «вважатиметься прийнятим до Російської Федеравції з дня підписання договору».

Договір було підписано незабаром після того, як Путін заявив російському парламенту, що Крим завжди був «невід’ємною» частиною Росії. День раніше він підтримав проект договору про приєднання Криму до Російської Федерації.

Мешканці Криму шляхом «референдуму» в неділю вирішили вийти зі складу України. Президент Путін сказав у вівторок, що «референдум» відповідав демократичним і міжнародним нормам.

Тимчасом віце-президент США Джозеф Байден перебуває у Польщі для розмов з союзниками регіону, які занепокоєні з приводу вторгнення російських військ на територію Криму. Він веде розмови з лідерами Польщі і трьох балтійських країн – Естонії, Латвії і Литви.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG