Спеціальні потреби

Путін: У Кремлі готові працювати як з Клінтон, так і з Трампом; з Обамою - складно


Проте, російський президент заявив, що Москві складно підтримувати діалог з нинішньою адміністрацією Барака Обами

Президент Росії Володимир Путін заявив, що Москві складно підтримувати діалог з нинішньою адміністрацією США, оскільки Вашингтон не намагається домовитися, а лише нав'язує свої умови.

«Ми за хороші відносини з США, але з діючою адміністрацією дуже складно вести діалог. Діалогу практично немає. Він як виглядає? Адміністрація формулює, що їй потрібно, а потім наполягає на тому, щоб це було виконано. Але це не діалог, це диктат якийсь. Що потрібно зробити для того, щоб ситуація нормалізувалася? Поводитися по-партнерськи і враховувати інтереси один одного, - сказав Путін, виступаючи на економічному форумі.

Відзначивши, що Росія стурбована погіршенням відносин з США, Путін висловив переконання, що Вашингтон «фінансував радикальну опозицію в Україні і сприяв державному перевороту», з приводу чого Росії довелося захищати російськомовне населення країни.

Путін також спростував припущення, що скандал в США навколо злому комп'ютерних систем Демократичної партії та державних установ був в інтересах Росії.

За його словами, всі сторони в американських передвиборчих перегонах використовують риторику щодо Росії в своїх інтересах, але Москва готова працювати з будь-яким переможцем президентських виборів у США в листопаді.

Дивіться також: Уперше в історії президентських виборів у США один із кандидатів фактично погрожував іншому в’язницею у разі своєї перемоги

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG