Спеціальні потреби

Путін закликав до кращих відносин між Росією і США


Президент Володимир Путін закликав до кращих відносин між Росією і Сполученими Штатами. Він зробив це у привітанні до президента Барака Обами з нагоди Дня Незалежності.

У надісланому в п’ятницю зверненні Путін висловив надію, що нинішні напружені відносини між обома країнами розвиватимуться на «прагматичній і рівній основі», незважаючи на відмінносі між ними. Російський керівник заявив, що обидві країни несуть спеціальну відповідальність за збереження міжнародної стабільності і безпеки, і тому повинні співпрацювати в інтересах усього світу.

Відносини між Вашингтоном і Москвою досягли найнижчого рівня з часу «холодної війни» з приводу анексії Росією українського Криму.

У відповідь на анексію Криму Сполучені Штати та їх європейські союзники обмежили дипломатичну співпрацю з Росією і наклали на неї санкції. США і Євросоюз погрожують накласти додаткові санкції, якщо Москва не припинить підтримки проросійських сепаратистів на сході України.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG