Спеціальні потреби

Путін про Сирію, Україну і російську економіку


Володимир Путін
Володимир Путін

Президент Росії Володимир Путін заявив, що сирійський народ мусить шляхом переговорів дійти згоди про нову конституцію країни.

Виступаючи під час річної «прямої лінії», Путін сказав, що розв’язка сирійських проблем військовим шляхом неможлива.

Російський керівник також сказав, що так звані «панамські документи» про офшорні рахунки світових лідерів, включно з його оточенням, це «провокація». Він звинуватив американських офіційних осіб у відповідальності за витік інформації до засобів масової інформації.

Путін склав вину за збільшення цін на продовольство на санкції західних країн у відповідь на втручання Росії в Україні. Однак він додав, що розв’язку економічних проблем слід шукати у зміні економічної структури країни.

Під час «прямої лінії» Путін сказав, що Росія вважає Туреччину дружньою країною, незважаючи на теперішні напружені відносини між ними.

Однак, відповідаючи на запитання, котрого зі своїх з опонентів він врятував би від утоплення – президента України, чи президента Туреччини – він відповів: «Якщо хтось хоче втопитися, ви не можете його врятувати».

Дивіться також: Freedom House про проблеми України: Якщо зможе подолати - надихне інших

Freedom House про проблеми України: Якщо зможе подолати - надихне інших. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG