Спеціальні потреби

Путін не бачить підстав не підписувати «закон Діми Яковлєва»


Як заявив у четвер 27 грудня Володимир Путін, в даний час він не бачить підстав не підписувати законопроект «Про заходи впливу на осіб, причетних до порушень основоположних прав і свобод людини, прав і свобод громадян РФ», більш відомий, як «закон Діми Яковлєва ».

Російський лідер підкреслив, що остаточне рішення про підписання схваленого Держдумою і Радою Федерації законопроекту він прийме, лише ретельно його вивчивши.

«Я повинен подивитися остаточний варіант і все зважити», - сказав президент Росії.

Путін також оголосив, що він має намір підписати указ, яким зобов'язав поліпшення умов життя російських сиріт - зокрема тих, які страждають від важких захворювань.

Нагадаємо, що прийнятий Держдумою «закон Діми Яковлєва», зокрема, забороняє американцям всиновлювати сиріт з Росії, схвалений Радою Федерації.

Зазначений законопроект є відповіддю російських законодавців на нещодавно прийнятий Конгресом США Закон про нормалізацію торгових відносин з Росією, складовою частиною якого став «закон Магнітського».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG