Спеціальні потреби

Сепаратисти просять Москву приєднати Донеччину до Росії


Денис Пушилін
Денис Пушилін
За повідомленням інформаційного агентства Reuters, лідер проросійських сепаратистів у Донецьку Денис Пушилін заявив, що звернувся до Москви з проханням про прийняття самопроголошеної «Донецької народної республіки» до складу Росії.

Напередодні в Донецькій області пройшов так званий референдум, який США і ЄС вважають «незаконним» і визнавати його результати не збираються.

Тим часом, «за» незалежність від України на референдумі, за даними сепаратистів, проголосували близько 90% виборців.

«Виходячи з волевиявлення народу і для відновлення історичної справедливості, ми звернулися до Російської Федерації з проханням розглянути питання про приєднання «Донецької народної республіки» до складу Росії, - сказав Пушилін на прес-конференції.

Пушилін також заявив, що на території регіону вибори президента України, заплановані на 25 травня, проводитися не будуть.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG