Спеціальні потреби

Facebook виявив проблему, яка могла заторкнути 6,8 мільйона користувачів


Компанія Facebook повідомила, що через тимчасову проблему, додатки соцмережі отримали доступ до фотографій біля 6,8 мільйона користувачів, включаючи фото, які користувачі завантажували на сайт але не виставляли у публічний доступ, наприклад, коли функція поширення не завершувалась до кінця.

Ця проблема тривала 12 днів у вересні. 1500 різних програм отримали "доступ до більшої, ніж зазвичай, кількості фотографій", - йдеться в заяві Facebook.

"Нам шкода, що так трапилось, - вибачилися в компанії. – На початку наступного тижня ми презентуємо інструменти для розробників додатків, які дозволять їм визначити, на кого з їх користувачів могла вплинути ця проблема. Ми працюватимемо з розробниками, щоб вони видалили фото цих користувачів".

Протягом останніх двох років, компанія Facebook вже опинялась в центрі скандалів, пов'язаних з захистом приватних даних. Зокрема, скандал зі співпрацею соцмережі з компанією Cambridge Analytica, виявив, що розробники могли неправомірно отримати персональні дані біля 87 мільйонів користувачів Facebook.

Дивіться також: Захід вкотре виявився не готовим до чергової агресії Росії - вашингтонські аналітики

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG