Спеціальні потреби

В Україні перебуває з робочим візитом помічниця держсекретаря США Вікторія Нуланд


Президент України Петро Порошенко та помічниця держсекретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд
Президент України Петро Порошенко та помічниця держсекретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд

Помічниця державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд перебуває з робочим візитом в Україні.

За повідомленням прес-служби глави держави, у понеділок Нуланд провела зустріч з президентом Петром Порошенком, на якій обговорювалося питання стану реалізації Мінських домовленостей з врегулювання ситуації у низці районів Донецької та Луганської областей.

Під час зустрічі сторони наголосили на необхідності встановлення повного контролю над українсько-російським кордоном як ключового чинника для подальшого мирного врегулювання.

Президент Порошенко наголосив на необхідності відновлення роботи українських прикордонників, залучення експертів ОБСЄ з належним технічним оснащенням до моніторингу на пунктах пропуску та по лінії кордону.

«Без відновлення Україною повного контролю за кордоном неможливо досягти мирного врегулювання», – підкреслив український президент.

В Україну помічниця держсекретаря США прибула в неділю. У ході візиту планується низка зустрічей з вищим керівництвом країни для обговорення зобов’язання США щодо допомоги у проведенні реформ в Україні, стану конфлікту на сході України та допомоги з боку США у питаннях територіальної цілісності України.

Представниця Держдепартаменту також зустрінеться з багатьма політичними лідерами, представниками різних груп громадянського суспільства, урядовцями регіонального рівня і студентами.

8 жовтня Нуланд відвідає Берлін, Німеччина, де проведе зустрічі із державними високопосадовцями і представниками Бундестагу з широкого кола двосторонніх і глобальних питань. Вона також виступить на конференції в Інституті Аспена з нагоди 40-річчя закладу в Німеччині

9-10 жовтня помічниця держсекретаря перебуватиме у Гельсінкі, Фінляндія, де зустрінеться з вищим керівництвом країни і обговорить питання двостороннього і регіонального характеру. Окрім того, пані Нуланд візьме участь у круглому столі з молодими підприємцями, присвяченому інноваційному середовищу.

XS
SM
MD
LG