Спеціальні потреби

Папа Римський закликає до нової економічної моделі світу


Папа Римський відвідує район Банадо Норте
Папа Римський відвідує район Банадо Норте

Недільною службою у столиці Парагваю Асунсьон, Папа Римський Франциск завершив свою восьмиденну подорож до країн Латинської Америки. Помолитися з Понтифіком на військовій базі зібрались сотні тисяч віруючих, поміж яких президенти Парагваю та Аргентини.

На цьому ж місці, у 1988 році Папа Іван Павло Другий канонізував першого святого Парагваю Гонзалеса де Санта Круз.

Унікальний вівтар з городини
Унікальний вівтар з городини

​Спеціально для візиту Франциска було спорудження унікальний вівтар для побудови якого було використано сорок тисяч качанів кукурудзи, двісті тисяч кокосів та тисячу кабачків. Таким чином організатори віддали шану корінному населенню Парагваю та продемонстрували повагу до Землі, адже Понтифік закликає світ зупинити кліматичні зміни.

Перед службою Папа Римський відвідав найбідніший район парагвайської столиці Банадо Норте. Побачити главу Римо-католицької церкви зібралось 15 тисяч мешканців району, що живуть у жахливих побутових умовах.

Під час відвідин Парагваю, Еквадору та Болівії Франциск багато говорив про соціальну несправедливість сучасного капіталізму і закликав до створення нової економічної моделі, яка б справедливо розподіляла ресурси землі між усіма її мешканцями.

XS
SM
MD
LG