Спеціальні потреби

Про ставлення до Полторака висловився міністр оборони США


Голова Пентагону Ештон Картер розраховує відвідати Україну та високо оцінює міністра оборони України Степана Полторака. Про це він розповів у понеділок у ході спілкування з кореспондентами.

Відповідаючи на запитання журналіста про те, що раніше з невідомих причин вже було скасовано запланований візит Картера до України, міністр оборони США наголосив, що "дуже добре знає Україну", бо у 90-х роках багато працював з нею.

"Їх міністр оборони - дуже здібна, дуже професійна особа. Я багато з ним працюю, декілька разів зустрічався з ним у Європі і з нетерпінням чекаю подорожі до України", - заявив Картер.

При цьому Картер заявив, що не переконаний, що рівень насильства на сході України утримається у нинішніх межах протягом літа.

Голова Пентагону також відзначив, що США здійснюють дуже значну роботу в Україні за напрямками підготовки військових та надання техніки, а також підштовхують європейських союзників активніше підтримувати Україну.

США та Європа будуть лишатись безпековими партнерами України протягом тривалого часу - також відзначив міністр оборони США.

"Очікую, що ми лишатимемося безпековим партнером України, так само як і Європа, тривалий час поки Україна розбудовує та адаптує свої збройні сили для захисту своєї території та, очевидно, незалежності та йде своїм власних шляхом. Це важливий принцип для нас та усіх у НАТО. Я не очікую, що відносини США та Європи з Україною будуть згортатись. Я думаю, що це буде тривале забов'язання з нашого боку", - заявив Ештон Картер.

Дивіться також: Ось чому Дональд Трамп може не стати кандидатом на посаду президента. Відео

Ось чому Дональд Трамп може не стати кандидатом на посаду президента. Відео.
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

XS
SM
MD
LG