Спеціальні потреби

Легкої прогулянки у Путіна в Україні не буде - Степан Полторак


Реформа ЗСУ незабаром отримає "дорожню карту" - Полторак у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

Реформа ЗСУ незабаром отримає "дорожню карту" - Полторак у США. Відео

Київ продовжує активно співпрацювати з Вашингтоном, Лондоном та Брюсселем над реформуванням збройних сил - міністр оборони України.

Мінським домовленостям вже більше року, втім Росія так і не відмовилась від своїх агресивних планів щодо України, каже міністр оборони Степан Полторак.

"Кожного дня на територію Донецька та Луганська прибувають ешелони з технікою, з набоями, з пальним і запасами. Російська Федерація створила у Донецьку та Луганську два армійські корпуси і забезпечила їх сучасною технікою. Керівництво корпусами здійснюють офіцери регулярної російської армії. РФ в Донецьку і Луганську зосередила величезну кількість озброєння та техніки. Лише артилерійських систем близько тисячі, танків – 600. Цього б озброєння вистачило б на озброєння середньої армії будь-якої країни світу", - заявив Степан Полторак.

Україна ж продовжує нарощувати свій військовий потенціал, додає міністр оборони.

""Легкої прогулянки" у пана Путіна і Російської Федерації по Україні, якщо вони вирішать відкрити агресію проти України, не буде".

За словами Степана Полторака, з початку російської агресії, військово-промисловий комплекс України був фактично знищений, і Київ потребує летальної допомоги: як протитанкової зброї, так і засобів протиповітряної оборони. І досі сподівається отримати її від США.

Щоправда, додає він, Сполучені Штати були першою країною, яка відгукнулася на прохання України про допомогу. Каже, що і нині США роблять все можливе, щоб підтримати українські збройні сили.

"Ми отримали від Сполучених Штатів всебічну підготовку. В першу чергу, це матеріальна допомога. Ми отримали можливість готувати наших військових за допомогою інструкторів Сполучених Штатів, ми отримали дорадчу допомогу, а також допомогу матеріальними засобами: військові шпиталі, можливість лікувати наших військових і інші заходи, які надали Сполучені Штати", - додав Степан Полторак.

Київ продовжує активно співпрацювати з Вашингтоном, Лондоном та Брюсселем над реформуванням збройних сил.

На завершенні знаходиться останній стратегічний документ – це дорожня карта реформування збройних сил
Степан Полторак

"Дуже важливу роль відіграють радники, які працюють зі Сполучених Штатів, Великобританії, з Європейського Союзу, з Альянсу. Разом з ними ми відпрацювали всі стратегічні документи оборонного планування. Зараз на завершенні знаходиться останній стратегічний документ – стратегічно-оборонний бюлетень, де чітко визначено порядок реформування збройних сил і Міністерства оборони. Це є дорожня карта реформування збройних сил", - відзначив міністр оборони України.

Степан Полторак додає, що збройні сили України готові до захисту Батьківщини. Реформи, які проводяться у Міністерстві оборони й Генштабі разом з відновленням вітчизняного ВПК покращать обороноздатність країни.

Дивіться також: "Джавеліни" треба давати саме у мирний час - екс-головна Пентагону по Україні, Росії. Відео

"Джавеліни" треба давати саме у мирний час - екс-головна Пентагону по Україні, Росії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

XS
SM
MD
LG