Спеціальні потреби

ОБСЄ обурена з приводу вбивств представників ЗМІ на Сході України


Організація з безпеки і співробітництва в Європі висловила обурення з приводу вбивства російського фотографа Андрія Стеніна у Східній Україні і закликала українські органи влади провести слідство в цій справі.

Представниця ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович заявила, що «смерть Стеніна – це жахлива пригадка про поточну і тривожну ситуацію, якщо йдеться про безпеку в конфлікті на сході України».

Вона закликала українські органи влади швидко і вичерпно провести слідство щодо всіх убивств і нападів на представників ЗМІ в Україні.

Про зникнення Стеніна повідомлено п’ятого серпня. Він повідомляв про збройний конфлікт у Східній Україні, працюючи для Міжнародного інформаційного агента «Росія сьогодні». За повідомленням ОБСЄ, його тлінні останки недавно виявлено неподалік міста Сніжне в Донецькій області.

ОБСЄ часто порушувала питання атак проти представників ЗМІ в районі, включно з вбивствами журналістів Анатолія Кляна з російського Першого каналу, Ігоря Корнелюка і Антона Волошина з російського державного телебачення і радіо та італійського фотографа Андреа Роччелі і його помічника Андрія Міронова, які загинули неподалік Слов’янська.

XS
SM
MD
LG