Спеціальні потреби

ООН: потрібно більше коштів на допомогу Філіппінам


Американські та філіппінські моряки надають допомогу постраждалим від тайфуну
Американські та філіппінські моряки надають допомогу постраждалим від тайфуну
Організація Об’єднаних Націй повідомила, що вона вже зібрала третину коштів, які потрібні для надання екстреної допомоги центральному району Філіппін, що постраждав від нищівного тайфуну. Дванадцять днів тому тим районом пройшов тайфун Хайян.

Орла Фейґен з Бюро ООН з гуманітарних справ на Філіппінах заявила Голосу Америки, що потрібно буде «координованих зусиль» для зібрання повної суми коштів.

ООН попросила надати їй 301 мільйон доларів, щоб заплатити за екстрену допомогу, включно з харчами, притулком і медичною опікою для сотень тисяч людей, які були переміщені з приводу тайфуну Хайян.

Фейґен, яка щойно повернулася з відвідин деяких із знищених районів Філіппін, заявила, що та кількість напевно збільшиться в найближчих днях, коли стануть відомими повні масштаби потреб.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG