Спеціальні потреби

Філіппіни кажуть, що роблять усе можливе для надання допомоги потерпілим від тайфуну


Уряд Філіппін захищає свої зусилля щодо надання допомоги жертвам тайфуну Хайян, багато із яких отримали дуже малу або зовсім не отримали допомоги з часу стихійного лиха тиждень тому.

Міністр внутрішніх справ Мар Рохас заявив у п’ятницю, що в такій ситуації ніщо не доходить на час. Виступаючи у знищеному тайфуном місті Таклобан, він сказав, що потрібна негайна масова допомога і що вона не може надійти до всіх людей.

Керівник установи з надання допомоги потерпілим Едуардо дель Росаріо сказав репортерам у п’ятницю, що офіційна кількість загиблих збільшилася до 3,621 особи.

Тимчасом військово-морські сили США розпочали великомасштабну операцію з надання допомоги. Авіаносець «Джордж Вашингтон» і кілька суден почали доставляти воду і основні харчові пакети для мешканців Таклобана. Відбувається підготовка, щоб надіслати до регіону судно-госпіталь «Мерсі». Воно приєднається до ряду кораблів і суден з інших країн, які вже перебувають у регіоні.

Американські військові вертольоти вже постачають до міста харчі і воду, а розвідувальні літаки розпочали накреслювати карти районів, які найбільше постраждали від стихійного лиха.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG