Спеціальні потреби

Пентагон змінив політику: Жінки можуть виконувати усі військові завдання, включно з бойовими


Міністр оборони США Ештон Картер

Міністр оборони США Ештон Картер у четвер заявив про те, що відтепер жінки зможуть займати усі військові посади у структурі збройних сил США, включно із виконанням бойових завдань.

"Кожен, хто хоче і може служити цій країні, має мати повні і рівні можливості зробити це", - заявив міністр оборони США.

"Для того, щоб успішно захищати нашу країну, ми не можемо дозволити собі відрізати доступ до половини усіх талантів та навичок, які мають США. Ми маємо повністю використати кожну особу, яка відповідає нашим стандартам", - йдеться у заяві, оприлюдненій Міністерство оборони США.

Кожен військовий- чоловік, чи жінка - має відповідати найвищим стандартам, незалежно від посади

"Наш головний обо'язок це захист країни і ми не можемо ставити його під удар. Це означає, що кожен військовий - чоловік, чи жінка - має відповідати найвищим стандартам, незалежно від посади", - заявив Ештон Картер.

Відповідна заява була озвучена на фоні дискусії між ВМС США та Морською піхотою, у ході якої було озвучено інформацію про дослідження, які вказали, що підрозділи, до складу яких входили жінки, поступались за ефективністю підроздіам сформованим виключно із чоловіків.

У своїй заяві, міністр оборони США відзначив, що "жінки брали участь у бойових операціях і приносили у жертву свої життя поруч зі своїми побратимами по зброї".

Дивіться також: Пентагон: Скорочення баз у Європі не послабить безпеку

Пентагон: Скорочення баз у Європі не послабить безпеку
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:42 0:00

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG