Спеціальні потреби

DN: Пентагон планує тримати в Україні близько 300 військових інструкторів


Пентагон готовий відправити до Західної України на ротаційній основі кілька груп військових інструкторів – приблизно по 300 чоловік у кожній – для навчання українських військових, повідомляє газета Defense News.

Видання прийшло до цього висновку, аналізуючи документи, розміщені на сайті урядових закупівель в кінці лютого.

Газета пише, що з конкурсної документації випливає, що уряд США шукає підрядника, який повинен надати сім 50-місцевих пасажирських автобусів в період з 5 березня по 31 жовтня для перевезення до 300 американських військовослужбовців з міжнародного аеропорту Львова в Міжнародний центр миротворчості та безпеки в місті Яворів біля західного кордону України.

Газета, яка спеціалізується на висвітленні діяльності Пентагону, пише, що плани американських і британських військових направити інструкторів у Яворів цієї весни, щоб почати підготовку українських військових для боротьби з проросійськими сепаратистами на сході України, не є таємницею.

Однак заяви офіційних осіб щодо дат, термінів, і числа інструкторів часом були досить туманними, пише Defense News.

У конкурсній документації також говориться, що «американська та українська армії проведуть спільну навчальну місію в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки в районі Львова приблизно з 5 березня по 31 жовтня 2015 року».

Видання припускає, що групи з 300 американських військових будуть змінювати одна одну на умовах ротації, яка відбуватиметься в березні, травні, липні, серпні та жовтні.

Defense News відзначає, що в результаті місії планується підготувати чотири сотні Національної гвардії України.

Відео - найголовніше

Перша партія танків Abrams прибула до України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:32 0:00
XS
SM
MD
LG