Спеціальні потреби

Виробник ЗРК «Петріот» пояснив, чому ця система «не по зубах» ворогам


Система «Петріот» у Туреччині
Система «Петріот» у Туреччині

Технічні оновлення у радарних системах зенітно-ракетного комплексу «Петріот» дозволяють цій системі, покликаній, серед іншого, перехоплювати балістичні ракети, випереджати технічний прогрес можливих супротивників. Про це йдеться у статті на сайті виробника ЗРК «Петріот» американської компанії «Рейтеон».

Компанія відзначає, що завдяки поступу, досягнутому компанією у застосуванні нітриду галію (GaN), вдалося перейти до досконаліших радарних систем.

«Для сканування повітряного простору тепер застосовують на радар, що обертається, а нові модулі на радіолокаційних антенних решітках, які дозволяють керувати випромінюванням радару електронними засобами (Active Electronic Scanned Array (AESA)», - пояснює сайт компанії.

«Один радар, що обертається, не може підтримувати наведення протиракет у ситуації одночасного ракетного удару з різних напрямків. Натомість здатність сканувати повітряний простір у діапазоні 360 градусів дозволяє військовим краще захищатись від загроз з усіх напрямків», - пояснив ключову перевагу нової технології директор програми AESA у «Рейтеон».

Виробник ЗРК «Петріот» також заявив, що з грудня минулого року уклав контрактів на продаж ЗРК на суму у 5 мільярдів доларів.

Дивіться також: Собаку «вигуляє» мобільний додаток

Собаку "вигуляє" мобільний додаток. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG