Спеціальні потреби

Винищувачі F-22 «Раптор» прибули до Європи - Пентагон


На базу ВПС Spangdahlem у Німеччині прибули 4 винищувачі 5-го покоління F-22 Raptors, літак 1 C-17 Globemaster III та майже 60 членів льотних екіпажів. Про це повідомляє сайт ВПС США у Європі та Африці.
Військові США прибули до Німеччини для участі у військових навчаннях, які триватимуть до середини вересня.

Розміщення надсучасних винищувачів F-22 «Раптор» у Європі відбувається вперше і покликане посилити безпеку членів та партнерів НАТО у Європі.

«Перша тренувальна дислокація "Рапторів" є прекрасною нагодою випробувати ці просунуті літаки поруч з іншими літаками ВПС США, партнерами та членами НАТО», - заявив генерал Френк Горенц, камнадувач ВПС США у Європі та Африці.

«Місія американських бойових літаків покликана довести, що винищувачі 5-го покоління можуть бути успішно розміщені на військових базах НАТО у Європі та інших базах НАТО і надасть пілотам можливість ознайомитись із тренуваннями на європейському театрі. Окрім того пілоти "Рапторів" зможуть провести бойові тренувальні вильоти з іншими літаками, такими як F-15та F-16», - повідомляє сайт ВПС США у Європі та Африці.«Важливо випробувати нашу інфраструктуру, можливості літаків та навички американських авіаторів та союзників, які прийматимуть літаки 5-го покоління у Європі. Це місія посилює еволюцію нашої повітряної сили та демонструє нашу рішучість та відданість європейській безпеці» - заявив Горенц.

Дивіться також: Олланд нагородив американців, які обеззброїли терориста у Франції
Олланд нагородив американців, які обеззброїли терориста у Франції. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00
XS
SM
MD
LG