Спеціальні потреби

Секретар РНБО: план Росії провалений


Секретар РНБО Андрій Парубій
Секретар РНБО Андрій Парубій
Президент Росії Володимир Путін налаштував світ проти себе і опиниться в міжнародній ізоляції, заявив секретар РНБО Андрій Парубій.

«Я впевнений, що план Росії… вже провалений, я впевнений, що ми можемо утримати територіальну цілісність і суверенітет нашої держави. Весь світ сьогодні став на бік України і насправді Путін, який готував таку блискучу перемогу над Україною, сам сьогодні опиниться в повній міжнародній ізоляції», – сказав Парубій журналістам у парламенті.

«Росія готувала в Україні сценарій, як у Грузії. Вони просто провокують на постріли, на силовий сценарій», – заявив секретар РНБО і додав, що українські військовослужбовці стримують провокування конфлікту.

За словами Парубія, російська влада планувала провести свою операцію не лише в Криму, а й на сході та півдні України, але їм це не вдалося.

Парубій зауважив, що напередодні в РНБО відбулося перше засідання оперативного штабу за участі представників усіх силових відомств, де були визначені ключові ризики та варіанти виходу з них.

«Зараз у мене о четвертій годині в РНБО буде знову проходити штаб. Кожного дня ми збираємо представників усіх силових відомств, і не лише силових, але й правоохоронних органів, всі органи, які займаються національною безпекою й обороною», – сказав секретар РНБО і додав, що розробляється спільний план дій і готуються рекомендації для головнокомандуючого армією.

1 березня Рада федерації Росії одностайно прийняла пропозицію президента Росії Володимира Путіна про введення військ до України.

Також у Криму з 27 лютого російські військові блокують роботу військових частин, прикордонні пости, чинять тиск на прикордонників і військовослужбовців.

Передрук з "Радіо Свобода"

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG