Спеціальні потреби

Звертаючись до донорів, обидві партії США апелюють до розслідування впливу Росії


Символи Республіканської та Демократичної партій США
Символи Республіканської та Демократичної партій США

Хоча американські виборці не вважають розслідування зв'язків команди Трампа з Росією першочерговим питанням, в своїх зверненнях про пожертви для партій, як демократи, так і республіканці апелюють до важливості цього розслідування, пише Bloomberg.

Деякі демократи обіцяють донорам, що вони оберігатимуть спецпрокурора Мюллера від звільнення, або політичного впливу президента Трампа. Республіканці ж говорять донорам, що їм потрібно зберігти контроль над Конгресом, щоб заблокувати імпічмент президента, або "полювання на відьом" з боку демократів.

"Очевидно, що єдиний шлях, яким ми дізнаємось правду про зв'язки Трампа з Росією – якщо Мюллер завершить розслідування", - йдеться в заяві виборчого комітету демократів в липні, в якій партія закликала прибічників підписати петицію на захист спецпрокурора і надіслати пожертви.

Республіканці звертаються з проханням про надання грошей, змальовуючи жахливу картину, що може статись, якщо віддати контроль над парламентом демократам, включаючи імпічмент.

Під час проміжних виборів США, що відбудуться в листопаді, демократи намагатимуться здобути додаткові 23 місця в Палаті представників Конгресу США, які тепер обіймають республіканці. В Сенаті, проміжні вибори затрокнуть 26 місць, які наразі обіймають представники Демократичної партії і вісім – Республіканської.

Якщо демократам вдасться отримати більшість місць хоча б в одній з палат Конгресу, вони зможуть розширити обсяг парламентського розслідування зв'язків Трампа з Росією і відкрити нові розслідування. Деякі демократи виступають за імпічмент, хоча лідери партії заявляють, що імпічмент не на часі.

Дивіться також: Подвоєння американських мит на турецьку сталь та алюміній та обвал ліри

Подвоєння американських мит на турецьку сталь та алюміній та обвал ліри. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:52 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG