Спеціальні потреби

Він самогубної атаки в Пакистані загинуло 13 людей


Офіційні особи повідомили, що в північному районі Пакистану нападник-смертник здійснив атаку на ринок неподалік штаб-квартири збройних сил країни, від чого загинуло щонайменше 13 людей.

Відповідальність за атаку, яка сталася в понеділок у Равалпінді, взяло на себе угруповання Талібан. Равалпінді розташоване неподалік столиці Пакистану – Ісламабада. Вибух, від якого 18 людей отримали поранення, стався в районі, який вважається одним з найбезпечніших у столиці.

Представники поліції заявили, що серед загиблих є п’ятеро солдатів.

У неділю Талібан повідомив, що він також несе відповідальність за атаку на військову автоколону в місті Банну. Від вибуху загинуло 20 пакистанських солдатів. Представник Талібану попередив, що це угруповання «може в майбутньому здійснити більше таких атак».

Прем’єр-міністр Пакистану осудив атаку в неділю і скасував свою подорож на цьоготижневий міжнародний економічний форум у швейцарському місті Давос.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG