Спеціальні потреби

Екстремісти здійснили чергову атаку на аеропорт у Карачі


Бойовики Талібану атакують аеропорт у Карчі
Бойовики Талібану атакують аеропорт у Карчі
Пакистанські службовці повідомили, що дві озброєні особи на мотоциклі відкрили вогонь неподалік міжнародного аеропорту в Карачі. Це сталося через два дні після атаки на аеропорт, у результаті якої загинуло щонайменше 35 людей.

Нападники атакували академію сил безпеки аеропорту, але, за словами офіційних осіб, втекли після того, як сили безпеки відповіли вогнем.

Відповідальність за атаку взяло на себе пакистанське угруповання Талібан. Це спонукало офіційних осіб на короткий час закрити аеропорт. Те саме вони зробили після атаки в неділю.

Пакистанський Талібан взяв на себе відповідальність також за атаку в неділю.

У вівторок міністр внутрішніх справ Нісар Алі Хан заявив, що під час атаки в неділю нападники були озброєні ракетними запускними установками і ракетними гранатометами. Він сказав у парламенті, що нападники намагалися знищити літаки, але цьому запобігли сили безпеки аеропорту. Нападники мали велику кількість харчових продуктів і медикаментів, що вказує на те, що вони хотіли викрасти й утримувати людей.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG