Спеціальні потреби

Пакистанський Талібан підтвердив повідомлення про смерть свого другого за рангом командира


Пакистанське екстремістське угруповання Талібан підтвердило повідомлення про смерть – у результаті атаки з американського безпілотника – другого за рангом командира цього угруповання.

Представник Талібану Іхсан Улла Іхсан заявив, що Валіур Рехман був серед шістьох членів екстремістського угруповання, які загинули в результаті ракетного удару в регіоні Північний Вазиристан, що в північно-західному Пакистані.

Іхсан, який мав телефонну розмову з репортерами з невідомого місця, заявив, що відповідальність за атаку несе уряд Пакистану.

Уряд Сполучених Штатів визначив нагороду на суму п’ять мільйонів доларів за інформацію, що допоможе у встановленні місця перебування Рехмана, тоді як уряд Пакистану запропонував суму в 500 тисяч доларів.

Іхсан погрозив відплатою за вбивство Рехмана і сказав, що пакистанський Талібан касує свою пропозицію про мирні перговори з урядом.

Уряд Пакистану висловлює занепокоєння з приводу атак з безпілотних літаків, і каже, що такі удари контрпродуктивні, від них гинуть цивільні і вони порушують національний суверенітет країни.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG