Спеціальні потреби

У Пакистані застрелено прокурора, що вів слідство у справі смерті Беназір Бхутто


Поліція в Пакистані повідомила, що в Ісламабаді застрелено провідного прокурора, який вів слідство в справі смерті колишнього прем’єр-міністра Беназір Бхутто і бомбової атаки в індійському місті Мумбаї.

Чаудрі Зульфікара вбили кількома пострілами нападники, які їхали на мопеді. Поранення отримав особистий охоронець прокурора і загинула ще одна особа, в яку ударив автомобіль. Невідомі нападники втекли.

Поліція також заявила, що в Карачі застрелено кандидата до Національної асамблеї. У Пакистані збільшилася хвиля насильства перед запланованими на 11 травня виборами.

Зульфікав вів слідство в справі вбивства у грудні 2007 року пані Бхутто у Раваллпінді. Це сталося через кілька тижнів після того, як вона повернулася до країни з добровільного визнання. Нікого не було засуджено або заарештовано за її смерть. Поліція каже, що прокурора застрелили в час, коли він їхав на слухання у справі, пов’язаній із смертю Бхутто.

У відповідальності за вбивство Бхутто звинувачено колишнього військового керівника країни Первеза Мушаррафа.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG