Спеціальні потреби

У Пакистані загинув командир екстремістського угруповання


Представники пакистанських органів безпеки повідомили, що в результаті атаки американських безпілотників у племінному районі на кордоні з Афганістаном загинуло щонайменше восьмеро людей, включно з високопоставленим командиром екстремістського угруповання в Південному Вазиристані Маулві Назіром.

Офіційні особи підтвердили в четвер, що Назір, відомий також як мулла Назір, був одним із кількох екстремістів, які загинули в селі Ангур Адда в середу ввечері.

Вони кажуть, що щонайменше одна атака безпілотника сталася в Північному Вазиристані. За повідомленням інформаційного агентства, загинуло троє людей.

Назір був провідним командиром екстремістів у Південному Вазиристані. Його бойовики, як повідомлялося, були більш зацікавлені в атакуванні очолених США коаліційних сил, ніж пакистанських сил безпеки. Очолене Назіром угруповання, як сказано, було в союзі з іншими екстремістськими групами, пов’язаними з аль-Кайдою.

У 2007 році Назір підписав мирну угоду з пакистанським урядом. Повідомлялося, що він мав напружені відносини з пакистанським Талібаном, який атакував урядові війська.

У листопаді минулого року Назір був травмований у результаті самогубної атаки, в результаті якої загинуло щонайменше шестеро людей.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG