Спеціальні потреби

Перед парламентськими виборами Пакистаном пройшла хвиля бомбових атак


Від вибухів бомб напередодні важливих парламентських виборів у Пакистані щонайменше п’ятеро людей загинуло і 18 отримали поранення.

Один вибух стався в Північному Вазиристані, який є опорним пунктом Талібану та аль-Кайди. Загинуло п’ятеро людей і 13 отримали поранення. Французьке агентство новин повідомило, що вибух стався неподалік офісів політичної партії в регіоні.

П’ятеро інших людей отримали поранення від вибуху перед офісом Пакистанської народної партії у південно-західному районі країни.

Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за ці вибухи, але Талібан здійснив численні атаки, щоб перешкодити голосуванню, і заявив, що надіслав нападників-смертників на вибори. Від кінця квітня в Пакистані загинуло понад 100 людей і десятки були поранені.

Пакистанські збройні сили розгортають тисячі своїх військовослужбовців на виборчих дільницях і в пунктах підрахунку бюлетенів.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG