Спеціальні потреби

У Пакистані продовжується кривава передвиборча кампанія


У результаті атаки нападника-смертника в північно-західному районі Пакистану загинуло щонайменше дев’ятеро людей і 35 отримали поранення. Це вже друга атака за два дні проти кандидатів ісламістської партії.

Поліція каже, що атака сталася в час, коли кортеж кандидата Асамблеї мусульманського духовенства в Пакистані (Джаміат Улема-і-ісламі) Саїда Джанана проїжджав біля базару в містечку Гангу. Невідомо, чи Джанан був поранений.

Хоча ніхто не взяв на себе відповідальності за атаку у вівторок, пакистанське угруповання Талібан заявило, що воно відповідальне за атаку день раніше на іншого члена правої партії Муніра Оракзая. Оракзай отримав лише незначні поранення, але від вибуху загинуло щонайменше 23 людей.

Більшість атак, пов’язаних з виборами, були скеровані проти світських партій Пакистану. З часу започаткування виборчої кампанії минулого місяця там загинуло понад 90 людей. Талібан атакує членів Асамблеї мусульманського духовенства тому, що ця партія протягом короткого часу була в союзі з попереднім урядом Пакистану.

Вибори в Пакстані відбудуться в суботу. Це перший раз в історії країни, що один цивільний уряд передасть владу другому цивільному уряду.
XS
SM
MD
LG