Спеціальні потреби

У Пакистані озброєні нападники застрелили кількох працівниць благодійної організації


У північно-західному районі Пакистану невідомі озброєні особи здійснили атаку з засідки на машину з пакистанськими працівниками, вбиваючи сімох із них.

Представник пакистанської неурядової організації Мухаммад Рафік заявив Голосу Америки, що шість жертв – це жінки, п’ять учительок і медична працівниця. У нападі загинув також один чоловік, а водій був поранений.

Рафік сказав, що атака у вівторок сталася в районі Свабі, що в провінції Хайбер-Пахтунхва, приблизно за 75 кілометрів на північний-захід від Ісламабада. За повідомленням, працівники були в дорозі додому, коли на їх машину здійснили атаку озброєні нападники, що були на мотоциклах.

Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за атаку. Представник неурядової організації заявив, що працівникам ніколи до того часу не погрожували і що це вперше стався такий інцидент.

Рафік сказав, що медична працівниця і вчительки працювали над двома благодійними проектами і що вони перебували в районі протягом останніх двадцяти років.

Минулого місяця озброєні особи застрелили дев’ять працівниць, які працювали в рамках програми щеплення дітей від поліомієліту. Інцидент змусив Всесвітню організацію охорони здоров’я і Дитячий фонд ООН припинити кампанію щеплення дітей від поліомієліту.
XS
SM
MD
LG