Спеціальні потреби

У Пакистані застрелено працівниць, що займалися щепленням дітей від поліомієліту


Пакистанські офіційні особи повідомили, що у двох містах неопізнані нападники застрелили шістьох працівниць, які займалися щепленням дітей від поліомієліту. Програма щеплення від поліомієліту має підтримку Організації Об’єднаних Націй.

Поліція каже, що працівниць застрелено у вівторок у ряді координованих атак у портовому місті Карачі. День раніше в тому ж місті застрелено також волонтера, який працював над проектом, спонсорованим місцевою влалою і Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Також у вівторок у північно-західному місті Пешавар застрелено медичну працівницю.

Слідчі кажуть, що ці атаки, за всіма ознаками, вчинені нападниками на мотоциклах. Кілька інших медиків отримали порання в результаті цих атак.

Після цих атак міністр охорони здоров’я провінції Сінд доручив у вівторок припинити щеплення дітей від поліомієліту в районі Карачі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG