Спеціальні потреби

Переговори між пакистанським урядом і Талібаном не розпочалися


Пакистанські біженці втікають з району боїв між урядовими військами і талібами
Пакистанські біженці втікають з району боїв між урядовими військами і талібами
У Пакистані відкликано попередні переговори між урядом і пакистанським угрупованням Талібан.

Представники обох сторін мали мати зустріч у вівторок в Ісламабаді, щоб накреслити план переговорів. Це мала бути вступна зустріч з метою розв’язки в майбутньому конфліктів щодо племінних районів, які тепер перебувають під контролем талібів. З приводу діяльності угруповання Талібан у Пакистані протягом останнього десятиліття загинули тисячі людей.

Талібан наполягає, що слід дотримуватися суворих законів шаріату, тоді як уряд підкреслює потребу демократичних свобод. Критики звинувачують уряд прем’єр-міністра Наваза Шарифа в тому, що у минулому він займав нерішучу позицію щодо Талібану.

Тимчасом газета «Нью-Йорк таймс» повідомляє, що президент сусіднього Афганістану Гамід Карзай від листопада веде таємні переговори з афганським угрупованням Талібан.

Приблизно в тому часі Карзай повідомив, що він не підпише угоди із Сполученими Штатами щодо питань безпеки до часу президентських виборів, які заплановані на квітень.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG