Спеціальні потреби

У Пакистані звинувачено в убивстві власників підприємств, на яких сталися пожежі


У Пакистані поліція висунула звинувачення у вбивстві проти власників двох фабрик, на яких від вогню загинуло близько 300 людей.

Міністр внутрішніх справ Рехман Малік підтвердив у четвер , що у пожежі на текстильній фабриці в південному портовому місті Карачі загинуло 264 людей. Раніше офіційні особи повідомили, що було 289 жертв.

Поліція каже, що звинувачення у вбивстві висунено проти власників фабрики Ali Enterprises. У справі причини пожежі ведеться слідство.

Багато із загиблих знайдено в підвалі фабрики. Поліція каже, що вони опинилися у пастці, тому що в будинку не було аварійних виходів. Інші вискакували з вікон, щоб уникнути вогню і диму.

Родичі пропалих безвіти робітників уже другий день поспіль відвідують місцеві лікарні в намаганні встановити долю своїх близьких.

Тимчасом у пожежі на фабриці взуття, що сталася також у вівторок у східнопакистанському місті Лахор, загинуло щонайменше 25 людей.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG