Спеціальні потреби

Пакистан відкидає звинувачення, що він підтримує афганський Талібан


Міністр закордонних справ Пакистану Гіна Раббані Хар
Міністр закордонних справ Пакистану Гіна Раббані Хар

Пакистан відкинув звіт, автором якого нібито є очолені НАТО коаліційні сили, у якому звинувачується Пакистан у таємній допомозі угрупованню Талібан.

Згідно з документом, з яким ознайомилася газета «Таймс» і ББС, військове розвідувальне агентство Пакистану підтримує афганське угруповання Талібан, а також, що повстанці переконані, що їх перемога неминуча після того, як війська НАТО залишать країну у 2014 році.

Міністерство закордонних справ Пакистану назвало висновки звіту необґрунтованими і заявило, що Ісламабад відданий ідеї «невтручання» у справи Афганістану.

Міністр закордонних справ Гіна Раббані Хар заявила інформаційному агентству Ройтерс, що звіт може бути «відкинутий як потенційно стратегічне витікання». Вона додала, що інформація у звіті не є новою.

Згідно з повідомленнями, звіт був опрацьований на підставі інформації, яку отримано під час допитів чотирьох тисяч затриманих бойовиків Талібану та аль-Кайди. Представник НАТО сказав, що звіт є збіркою думок затриманих талібів, а не аналізом прогресу у війні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG