Спеціальні потреби

Необхідно змінити закони в США про володіння зброєю - Обама (Оновлено)


Мешканці Орегона вшановують пам’ять жертв стрілянини.
Мешканці Орегона вшановують пам’ять жертв стрілянини.

Президент Барак Обама виступив із такою заявою у зв'язку зі стріляниною в четвер у громадському коледжі в штаті Орегон.

У четвер важко озброєний 26-річний Кріс Гарпер Мерсер увійшов у будівлю громадського коледжу Умпкуа (Umpqua) в північно-західному штаті Орегон, де відкрив вогонь по студентах, внаслідок чого загинуло дев’ятеро осіб. Сам зловмисник загинув у перестрілці з поліцією.

Президент Барак Обама у зв'язку з трагедією заявив про необхідність змінити закони про зброю. За його словами, вбивства якимось чином стали рутиною, і пора з цим закінчувати.

Він закликав американців чинити тиск на Конгрес, з тим, щоб законодавці прийняли закони про контроль над зброєю, які «ґрунтуються на здоровому глузді».

Звертаючись до співвітчизників по телебаченню, Обама нагадав, що більшість американців, включаючи тих, хто посідає зброю відповідно до закону, висловлюються за введення більш жорстких законів, що контролюють володіння зброєю.

За словами Обами, у американців викликає занепокоєння той факт, що масова стрілянина стала повсякденним явищем у США.

Президент закликав громадян США пам'ятати про те, хто підтримує контроль над зброєю, і хто протистоїть йому, коли вони голосуватимуть на виборах наступного року.

Деталі трагічного інциденту в Орегоні, багато в чому залишаються неясними. За словами очевидців, мішенню нападника стали християни.

Дивіться також: Затишшя на Донбасі оманливе - канадський експерт з передової

Затишшя на Донбасі оманливе - канадський експерт з передової. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

XS
SM
MD
LG