Спеціальні потреби

У Лондоні офіційно відкривається літня Олімпіада-2012


У Лондоні готуються до офіційного відкриття ХХХ літніх Олімпійських ігор.

Темзою пливе барка королеви Єлизавети ІІ з олімпійським вогнем на борту. Багатоденна естафета смолоскипа вступила у завершальну стадію і тепер факел прямує до Олімпійського парку у Лондоні, де у п’ятницю ввечері відбудеться урочисте відкриття Олімпіади-2012.

На стадіоні проходитиме тригодинний святковий шоу, режисером якого є лауреат престижної нагороди кіномистецтва «Оскар» Денні Бойл. Перед Бойлом постало нелегке завдання – створити спектакль, який буде кращим ніж видовище на відкритті пекінської Олімпіади-2008. Більшість деталей заходу зберігається у таємниці.

Під час церемонії на стадіоні, королева Великобританії Єлизавета оголосить Олімпійські ігри офіційно відкритими. Проте, досі невідомо хто саме матиме честь запалити олімпійський вогонь.

Спортивні змагання у 26 видів спорту триватимуть до 12 серпня. У них візьмуть участь близько 10 тисяч спортсменів з 204 країн світу. Україну на іграх представляють 245 спортсменів.

У параді країн-учасниць першими, за традицією, на стадіон вийде команда Греції – країни, де народилися Олімпійські ігри. У кінці колони крокуватиме збірна країни-організатора – Великобританії. Українці вийдуть на стадіон під номером 192.

Офіційну делегацію України на Олімпіаді очолює прем’єр-міністр Микола Азаров.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG