Спеціальні потреби

США оголосили історичне скорочення видатків ООН


Посол США до ООН Ніккі Гейлі
Посол США до ООН Ніккі Гейлі

"Сполучені Штати провели успішні переговори про скорочення бюджету ООН на 285 мільйонів доларів" на 2018-2019 роки, - наголошується в заяві представництва США при ООН.

"До того ж, ми зменшили роздуті видатки ООН на управління та функції підтримки, посилили ключові пріоритети США в світі і зміцнили дисципліну та підзвітність в системі ООН", - йдеться в заяві.

Неефективність і витратність ООН є загальновідомими
Ніккі Гейлі

Ця економія проводиться на додаток до зниження видатків на 200 мільйонів доларів, яке було вже оголошене генеральним секретарем ООН Антоніо Гуттерешем, повідомляє AFP.

"Неефективність і витратність ООН є загальновідомими. Ми не дозволимо, щоб з щедрості американського народу користувались без звітування.

Це історичне зниження витрат – на додаток до інших кроків з більш ефективного та підзвітного ООН – є значним кроком у вірному напрямку. Хоча ми радіємо з результатів бюджетних переговорів, будьте певні, що ми продовжимо шукати шляхи збільшення ефективності ООН, захищаючи наші інтереси", - заявила посол США при ООН Ніккі Гейлі коментуючи скорочення бюджету ООН.

США фінансують приблизно 22 відсотки бюджету ООН і 29 відсотків миротворчих операцій.

Операційний бюджет ООН фінансується окремо від бюджету миротворчих місій, який було знижено на 600 мільйонів доларів цього року під тиском президента Трампа, зазначає AFP.

Дивіться також: Час-Тайм. Передріздвяні новини та дива у США

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG