Спеціальні потреби

Поліція розформовує наметові містечка учасників руху «Захопимо Волл-стріт»


Арешт активістів у Нью-Йорку
Арешт активістів у Нью-Йорку

Сутичками та арештами завершились протести руху «Захопимо Волл-стріт», які відбулися у великих містах США – Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Вашингтоні, Портланді, Детройті, Сан-Франциско та інших.

Десятки тисяч демонстрантів вийшли на вулиці Мангеттена. Вони вирушили через Бруклінський міст, де наштовхнулись на металеву огорожу та сотні поліцейських. Натовп був настільки великим, що багато демонстрантів навіть не знали, куди саме вони прямують.

Поліцейські арештували ще кількох активістів біля моста, у додачу до затриманих раніше 200 демонстрантів, які намагалися перешкодити відкриттю Нью-йоркської фондової біржі. Один із них – Рей Люїс – колишній поліцейський із Філадельфії:

«Ми всі потерпаємо, тому що вони наймають працівників для американських компаній за кордоном. Поліцейським скорочують медичне страхування та пенсії».

Підтримати рух «Захопимо Волл-стріт» на головну площу Мангеттена вийшли також студенти, які невдоволені великими боргами за освіту.

«Ми прийшли сьогодні, тому що обурені як і усі інші. Багатії обкрадають нас вже упродовж 30-ти років. Кожен про це знає і нам це набридло», – обурюється Майкл Фрідман.

Загальнонаціональним страйком демонстранти відзначили 2 місяці існування руху «Захопимо Волл-стріт». Активісти обіцяють, що продовжуватимуть демонстрації, не зважаючи на холодну погоду та знесення наметових містечок по всій країні.

Під час демонтажу наметів у центрі Лос-Анджелеса поліцейські арештували щонайменше 20 демонстрантів. У день всенародного спротиву акції пройшли у багатьох інших містах США.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG