Спеціальні потреби

ОБСЄ: Україні потрібна допомога на довгострокову перспективу


Маргарет Седерфелт під час прес-конференції в Тбілісі, Грузія. Фото зроблене 29 листопада 2018 року. Reuters/Давід Мдзінарішвілі
Маргарет Седерфелт під час прес-конференції в Тбілісі, Грузія. Фото зроблене 29 листопада 2018 року. Reuters/Давід Мдзінарішвілі

Президентка парламентської асамблеї ОБСЄ Маргарет Седерфелт в інтервʼю Російській службі Голосу Америки заявила про те, що Україна потребує допомоги на довгострокову перспективу.

Європейський Союз підтримує Україну, США підтримують Україну, Канада підтримує Україну. Вони повинні мати можливість захистити свою країну. Це важливо. Інакше вони не зможуть.
Президентка парламентської асамблеї ОБСЄ Маргарет Седерфелт

«Європейський Союз підтримує Україну, США підтримують Україну, Канада підтримує Україну. Вони повинні мати можливість захистити свою країну. Це важливо. Інакше вони не зможуть. Але, очевидно, їм також потрібна гуманітарна допомога і тому я вдячна за підтримку, але я вважаю, що також важливо шукати довгострокову перспективу, те, що буде потрібно в довгостроковій перспективі. Молодь, молоді українці бачать майбутнє у своїй країні», - заявила Маргарет Седерфелт. Вона наголошує на тому, що українська молодь готова відбудовувати Україну та бачить майбутнє в своїй країні.

В інтервʼю "Голосу Америки" президентка парламентської асамблеї ОБСЄ наголосила на важливості того, щоб росіяни почули виступи делегацій ОБСЄ про війну Росії в Україні. «Українська делегація була там і це дуже добре. Але чути їхні історії про їхній досвід під час війни та про те, як ця війна ведеться – боляче, справді боляче. І я сподіваюся, що російська делегація слухає онлайн наші виступи. Тому що вони повинні знати, що відбувається в Україні, справа не в дискусії, не в чомусь подібному. Це війна, незаконна війна, де люди страждають. Це воєнні злочини», - заявила Седерфелт.

Нагадаємо, що Україна звернулася до Польського головування в ОБСЄ з проханням скликати спеціальне засідання Постійної ради ОБСЄ для обговорення ракетних атак проти України. З таким проханням до Польщі, яка нині головує в ОБСЄ звернувся Постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк.

Дивіться також: Україна потребує допомоги на довгострокову перспективу - президентка парламентської асамблеї ОБСЄ. Відео

XS
SM
MD
LG