Спеціальні потреби

Президент Барак Обама привітав українців з Днем Незалежності


Петро Порошенко і Барак Обама (архівне фото)
Петро Порошенко і Барак Обама (архівне фото)

Президент Барак Обама запевнив, що США «надалі будуть залишатися послідовними у своїй підтримці України».

Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама привітав президента України Петра Порошенка та український народ з 24-річницею Незалежності.

Про це повідомляє прес-служба Петра Порошенка.

«За останній рік Україна зробила вагомі кроки для досягнення мети, яку вона поставила перед собою з моменту отримання незалежності у 1991 році. Незважаючи на численні виклики, народ України наблизився більш ніж коли-небудь до здійснення свого спільного бачення вільної, демократичної та квітучої країни, міцно інтегрованої в серці Європи», - підкреслив Барак Обама.

Він також запевнив, що США й надалі підтримуватимуть Україну у надзвичайно важливий період її історії. «Наші дві нації працюють разом, щоб підтримати та захистити право українського народу вільно обрати власний шлях вперед. У той час, коли Ви працюєте, щоб провести вирішальні реформи незважаючи на агресію з боку Росії на сході та окупацію Криму, Сполучені Штати будуть надалі залишатися послідовними у своїй підтримці України», - зазначив американський президент.

Президент США впевнений, що дружба між двома країнами буде зміцнюватись ще більше по мірі того, як Україна докладатиме подальші зусилля у розбудові демократичних інституцій, просуванні верховенства права та у прокладанні шляху для економічного зростання.

XS
SM
MD
LG