Спеціальні потреби

Джон Керрі вітає українців з Днем Незалежності


Від імені президента Обами та американського народу, передаю щирі вітання українському народові з нагоди відзначення Дня Незалежності 24 серпня.

Сполучені Штати завжди були партнером та другом України з часу проголошення вашим парламентом Акту проголошення Незалежності у 1991 році.

Понад два десятиліття ми підтримували ваші зусилля побудувати сильну, стабільну та демократичну країну. Незважаючи на величезні перешкоди, ви зробили надзвичайний крок у напрямку до цієї мети.

Ви повстали проти деспотичного режиму та агресивного сусіда заради вільного, демократичного та успішного майбутнього.

Ваша непохитність набула вам друзів та повагу усього світу, включно зі Сполученими Штатами. Америка особливо підтримує відданість України справі проведення внутрішніх реформ.

Я переконаний, що дружба між нашими країнами буде міцніти. Разом, ми виборемо ваше право на вибір власного шляху без зовнішнього втручання.

Разом, ми покінчимо з кровопролиттям шляхом повного запровадження Мінських домовленостей. Разом, ми забезпечимо, щоб Україна могла вільно продовжувати зміцнювати свої політичні, економічні та культурні інституції.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG