Спеціальні потреби

Президент Обама хоче надіслати людей на Марс до 2030-х років


Так виглядатиме колонія на Марсі?
Так виглядатиме колонія на Марсі?

Президент Барак Обама заявив, що, з допомогою приватних компаній, до 2030-х років Сполучені Штати надішлють людей на Марс.

У статті, на сторінці CNN.com Обама написав: «Ми встановили чітке завдання, важливе для наступного розділу історії Америки в космосі: надіслати людей на Марс і повернути їх безпечно на Землю, з кінцевою метою одного дня залишити їх там на довший час».

Президент Обама сказав, що ефективне громадсько-приватне партнерство, необхідне для транспорту людей на Марс, вже в дії. На американські компанії, додав він, вже припадає понад третина глобальго ринку запусків у космос. Протягом наступних двох років, сказав Обама, приватні компанії вперше надішлють астронавтів до Міжнародної космічної станції.

Барак Обама заявив, що американський уряд вже співпрацює з комерційними партнерами над створенням нових умов, щоб прийняти людей на довші космічні місії.

«Ці місії навчать нас, як люди можуть жити здалеку від Землі, щось, що буде потрібне для довгої подорожі на Марс.

Обама поперердив, що потрібні будуть роки для підготовки до подорожі на Марс, включно з підготовкою наступного покоління робітників, які допоможуть, щоб така подорож стала дійсністю.

Дивіться також: Інтерв'ю: стан травматології в Україні абсолютно відповідає стану національної політики

Інтерв'ю: Cтан травматології в Україні абсолютно відповідає стану національної політики. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:38 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG