Спеціальні потреби

Обама запропонує прийняти наступного року 110 тисяч біженців


Біженці
Біженці

У порівнянні з 2015 роком зростання числа біженців, прийнятих США, складе 30 відсотків

Президент США Барак Обама поставив мету прийняти в США 110 тисяч біженців протягом 2017 фінансового року, що приблизно на 10 тисяч осіб більше, ніж планувалося спочатку, і на 30 відсотків більше, ніж у поточному році.

Про поставлену президентом ціль повідомив у вівторок держсекретар США Джон Керрі в ході закритого засідання за участю членом юридичних комітетів Палати представників і Сенату.

Останнім разом США ставили таку масштабну задачу з прийому переселенців в 1995 році – в період президентства Білла Клінтона, коли було прийнято рішення прийняти 112 тисяч біженців. У 2015 фінансовому році США прийняли тільки 70 тисяч біженців.

У доповіді, яка опинився у розпорядженні видання Politico, відзначається, що адміністрація Обами має намір прийняти в майбутньому році «значно більшу» кількість біженців з Сирії після того, як була досягнута мета прийняти 10 тисяч біженців щомісяця в 2016 році.

Очікується, що Обама офіційно оголосить про план прийому біженців перед тим, як візьме участь в саміті з питань біженців під час сесії Генеральної Асамблеї ООН наступного тижня.

Дивіться також: Роман Качур: «Кредити Світового банку - це найвигідніші кошти з доступних Україні сьогодні»

Роман Качур: "Кредити Світового банку - це найвигідніші кошти з доступних Україні сьогодні". Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:13 0:00

Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG