Спеціальні потреби

Найбільшою зовнішньополітичною помилкою Обами є політика щодо України - експерт


Найбільшою зовнішньополітичною помилкою президентства Барака Обами стала позиція, яку адміністрація США зайняла у кризі в Україні. Про це заявив відомий американський політолог, професор Нью-Йоркського університету Ян Бреммер, коментуючи нещодавню заяву президента США про те, що найбільшою помилкою його президентства у галузі зовнішньої політики стала нездатність передбачити наслідки усунення лівійського лідера Муаммара Каддафі.

"Обама заявляє, що Лівія стала найбільшою помилкою у галузі закордонної політики. Я би сказав що вона аж на четвертому місці, а перші три обіймають, відповідно, позиція США щодо Росії/України; ІДІЛ, Іраку та Сирії та нарешті - відносини США з ЄС", - написав у Twitter політолог, президент політологічної компанії Eurasia Group.

Як відомо, днями Барак Обама назвав найгіршою помилкою свого президентства неспроможність передбачити наслідки усунення лівійського лідера Муаммара Каддафі - повідомляє Бі-Бі-Сі.

При цьому Обама підкреслив, що втручання у Лівію загалом було правильним. Так президент США відповів на питання Fox News щодо деяких підсумків роботи у Білому домі.

Дивіться також: Проти фігурантів Панамагейту можуть завести справи у США - експерт

Проти фігурантів Панамагейту можуть завести справи у США - експерт. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:00 0:00

XS
SM
MD
LG