Спеціальні потреби

Обама зустрічатиме День Незалежності США з військовими, відзначив їх роль


США відзначають День Незалежності. На пікнік до Білого дому запрошені кілька сотень американських військовослужбовців з родинами.

Президент Обама у зверненні до народу відзначив роль військових у захисті країни та подякував їм за службу та жертовність.

«Ми пам'ятаємо, що цього дня 239 років тому наші засновники проголосили незалежність. Вони оголосили, що всі ми створені рівними, наділені Творцем певними невіддільними правами, зокрема правом на життя, свободу, прагнення до щастя. За кількасот років після тих подій ми стали великою, рішучою, динамічною та розмаїтою країною.

Ми, американці - люди усіх рас, з усіх куточків світу, люди різноманітних вірувань та віримо у різні ідеї. Але наша відданість цій декларації, цій ідеї - це заповіт, який єднає нас. Це те, що робить багатьох нас одним цілим. Кожне покоління американців докладало зусиль для того, щоб зберігати заповіт засновників та робити так, щоб він стосувався кожного американця», - сказав президент США у зверненні до народу.

Президент США також побажав талану жіночій збірній США з футболу, яка вийшла до фіналу світової першості.

Родина президента США святкує також цього дня день народження старшої доньки Малії.

4 липня 1776 року делегати Континентального конгресу підписали Декларацію Незалежності, в якій проголосили, що тринадцять колоній у Північній Америці стають вільними та незалежними державами, а всі політичні зв'язки між ними та Королівством Великої Британії анулюються. Це сталося через рік після початку боротьби за незалежність.

Загалом війна за незалежність тривала близько 8 років і завершилась підписанням Версальського договору у вересні 1783 року.

Дивіться також: Психологічна реабілітація ветеранів війни на прикладі США

Мистецтво реально лікує ветеранів - досвід США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG