Спеціальні потреби

Президент Обама запропонував бюджет на 2014 рік


Президент Обама запропонував урядовий бюджет на 2014 рік на суму 3.77 трильйона доларів. Проект бюджету передбачає зміну податків для багатих прошарків населення і спосіб, як підрахувати соціальні користі. Проте план бюджету викликає незадоволення серед представників обох партій.

Білий дім заявив, що план бюджету передбачає скорочення дефіциту на близько два трильйони доларів протягом наступного десятиліття. Це, на думку уряду, можна досягти як збільшенням прибутків, так і скороченням урядових витрат.

Президент хоче збільшити прибутки шляхом усунення податкових пільг для багатих американців і корпорацій, а також встановлення щонайменше 30% податку для осіб, яких прибутки сягають одного мільйона або більше на рік.

Проект бюджету Обами також включає більше скорочення витрат на Соціальне забезпечення і Медікер, дві популярні програми для старших віком американців.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG