Спеціальні потреби

Кондитерська Ґрейстон у місті Йонкерс допомагає місцевій громаді, даючи роботу всім бажаючим


Кондитерська Ґрейстон випікає п’ять тон шоколадних тістечок щоденно. Частина з них використовується при виготовленні шоколадного морозива, яке продається по всьому світу.

Кондитерська робить і гуманітарну справу – вона наймає людей, яким важко знайти іншу роботу. Як от Діона Дрю, який відбув строк у в’язниці за торгівлю наркотиками.

«Мене посадили у 2004 році, чотири роки я пробув у в’язниці. Повернувшись додому у 2008 році, вирішив почати нове життя. Мама постаріла, мені захотілося нарешті мати власну родину. Ось від того і почав відштовхуватись. Було досить важко. Тому що спочатку я навіть не знав, в якому напрямку рухатись. Я нібито мав план, тільки не знав, з чого починати», – пригадує Діон.

Нарешті Діона взяли на роботу в кондитерську Ґрейстон після того, як в інших місцях йому відмовили у працевлаштуванні через судимість. Тут він працює вже три роки, має дружину та дитину. Він каже, до старих звичок не повернеться.

«Я порушував закони з підліткового віку. Тепер робити все легально, будувати кредитну історію, мати банківський рахунок – для мене це великі зміни. Тепер я відчуваю себе частиною суспільства. Раніше я так себе не почував», – розповідає він.

Стів Браун – президент Фонду Ґрейстон – організації, яка у співпраці з невеликими бізнесами допомагає громаді.

«Кондитерська має унікальну практику прийняття на роботу. Ми беремо людей на роботу, незалежно від їх досвіду роботи за принципом хто прийшов перший, той і отримує роботу. Ми це називаємо відкритим набором. Люди приходять, залишають свої дані, і коли нам потрібні люди – ми запрошуємо їх на орієнтацію, а вже наймаємо, коли приходить їх черга у списку бажаючих», – пояснює Стів Браун.

В кондитерській працює величезна кількість людей. Хтось тут тимчасово, а інші залишаються десятками років.

«Ми зрозуміли, що можемо дати шанс тим людям, яким інші компанії відмовляють. У нас працюють колишні бездомні, ті, хто відсидів у в’язниці, люди, які мали проблеми з різними зловживаннями та залежностями», – говорить Стів Браун.

Організація Брауна допомагає громаді, а від того, каже він, тістечка смакують ще краще.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

США: Дайджест головних подій тижня. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00
XS
SM
MD
LG