Спеціальні потреби

Вікторія Нуланд прибула у Київ


Вікторія Нуланд
Вікторія Нуланд
Помічник державного секретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд у четвер прибула до Києва для обговорення з керівниками України питання щодо подолання політичної кризи в країні.

Вона зустрінеться з президентом України Віктором Януковичем, з міністром закордонних справ Леонідом Кожарою, представниками опозиції, лідерами громадянського суспільства та бізнес-громади.

«У Києві помічник державного секретаря США Вікторія Нуланд зустрінеться з представниками уряду, лідерами опозиції та громадянського суспільства, бізнесменами для того, щоб закликати до згоди щодо нового уряду і плану дій, який поверне Україну на шлях до здійснення прагнень українців до демократії, поваги прав людини, європейської інтеграції та економічного процвітання», - йдеться в повідомленні Державного департаменту США.

За словами прес-секретаря Держдепартаменту Джен Сакі, США підтримують політичний процес, спрямований на створення перехідного уряду в Україні.

Визнавши, що тимчасовий уряд України, на відміну від обраного, не зможе отримати фінансову допомогу Заходу, Сакі сказала: «У всьому, що стосується допомоги Міжнародного валютного фонду, ми закликаємо Україну йти цим шляхом, який доведе до економічного оздоровлення України».

У середу верховний представник Європейського союзу з закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон зустрілася в Києві з президентом України Віктором Януковичем для обговорення «шляхів стабілізації політичної ситуації в Україні, запровадження економічних реформ і заходів щодо зміцнення демократичних інститутів».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG